#власнаторговамарка

2021-02-09
Випуск товарів PL для виробника, який має власні сильні бренди, – завжди компроміс. Тому що на одній чаші ваг це канібалізація продажів власних брендів, та ще й з низьким відсотком заробітку, а на другій –потреба ринку в цьому товарі. Так чи інакше така потреба буде задоволена замовником і для виробника бренду краще, якщо канібалізація продажів бренду буде за рахунок товарів, які виробляє саме він.
Чи є Private Label конкурентом бренду? Так, безумовно є через згада...

2021-02-02
Після того як Private Brand мережі створено, їм потрібно навчитися керувати. Один із способів – зайнятися ко-брендингом, об’єднавши зусилля з одним або кількома гравцями ринку. Один із прикладів Kirkland – спільний бренд ритейлера Costco і мережі кав’ярень Starbucks. У ньому об’єдналися «в одній упаковці» і національний бренд, і Private brand. Лого кав’ярень є гарантією якості, а ритейлер відповідає за поширення.
Другий приклад – це ВТМ ме...

2021-01-27
Третій важливий момент при створенні Private Brand – бути значущим для споживача. До того ж не тільки через якісь технічні параметри (зручна викладка продукції, широкі проходи, якісний склад продукту з низьким вмістом цукру тощо), а й в цілому своїм підходом, життєвою позицією. Щоб розкрити поняття «значущості», наводимо приклад з Джеймі Олівером (Jemie Oliver), шеф-кухаря з Великобританії, який став переможцем телешоу «Майстер-шеф» і потім трива...

2021-01-19
Але як бути першим? Здається , що вся продукція вже існує, неможливо створити якісь інновації, тим паче в сфері продуктів харчування. Приміром, у Великобританії Coca-Cola випустила новий продукт Coca-Cola Life, але перед цим не оновлювала лінійку протягом восьми років. За цей же час Tesco випускала щороку понад 70 нових продуктів у семи категоріях Private Label. Отже, можна бути першим, і випереджати конкурентів, діючи швидше.
Друга вимога при випуску Private Brand – бути унікальним. Що...