Новий супермаркет SPAR відкрився у Луцьку
Новий супермаркет SPAR відкрився у Луцьку
2023-07-24

У мережі SPAR відкрився ще один торговий заклад. Новий супермаркет розташований за адресою м. Луцьк, вул. Зацепи, 16.

Завдяки двом касам, гості зможуть швидко і комфортно здійснити свої покупки. Просторий торговий зал на площі 146 квадратних метрів забезпечує зручний доступ до товарів, а два виходи дозволяють легко розподілити потік відвідувачів.

Покупці можуть насолодитися свіжим м'ясом, смачною випічкою з власної пекарні та смаколиками для перекусу. Для любителів швидкого перекусу стане зона Food to Go, де можна замовити смачну каву та паніні, чи круасан.

Традиційно у супермаркеті наявні товари власної торговельної марки та імпортних товарів, що забезпечує гарний вибір і відмінну якість  та ціну продукції. Крім того, на полицях буде представлений широкий асортимент товарів від місцевих виробників.

Партнер-франчайзі SPAR, Дмитро Мацієвський, розповідає, що з дружиною Ларисою розвивали власні магазини. Однак зрозуміли, що треба щось змінювати, адже майбутнє за мережевими супермаркетами. Відтак, натрапив на рекламу франшизи від SPAR. До того ж у відео побачив знайомих, які теж мають сімейну справу і свій магазин цього бренду.

“Тож ми порадилися з дружиною і вирішили, що саме зі SPAR матимемо успішний бізнес у цій локації”, - каже він. До того ж окрім підтримки та досвіду є досить вигідні мережеві контракти та в міру свободи. Наприклад, подружжя ввело в асортимент чимало продукції місцевих виробників.

SPAR - краще разом!