![Зображення SPAR підтримав VI всеукраїнський благодійний фестиваль бального танцю Volyn Open - 2023](https://spar.ua/images/event/f7c2b1834664d816445c93ad1d38bbc7.png)
На вихідних, 25-26 березня, у Музею сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся VI всеукраїнський благодійний фестиваль бального танцю Volyn Open - 2023.
Цього року у фестивалі взяли участь 1400 танцювальних пар дітей, підлітків та дорослих з різних куточків України. Мережа SPAR стала спонсором та партнером фестивалю.
SPAR у всьому світі підтримує спорт тож і ми долучаємося до різних змагань. Приємно, що попри активну фазу війни організатори змогли створити справжнє свято танцю і краси світового рівня.
У своїй діяльності, SPAR прагне сприяти здоровому способу життя та активному відпочинку, а також розвитку молодіжного спорту та підтримці талановитих молодих людей.
Впевнені, що чимало учасників незабаром представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях та здобуватимуть золото на них!