У квітні відкрились ще два SPAR Еxpress
У квітні відкрились ще два SPAR Еxpress
2020-04-27

У квітні відбулось відкриття двох магазинів SPAR Еxpress: у Львові, за адресою вул.І.Франка, 79 та у м. Буча (Київська обл.) за адресою вул.Бориса Гмирі, 10а. обидва торговельні заклади працюють на умовах франчайзингу.   

У Львові торгова площа магазину становить 67 м. кВ, а у Бучі - 95 м кв.  Для покупців в обох закладах працює дві каси, а після завершення карантину розпочнуть роботу відділ власної випічки та зона Food-to-Go.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.