Мережа SPAR у березні відкрила перший магазин у Запорізькій області
Мережа SPAR у березні відкрила перший магазин у Запорізькій області
2020-03-11

У березні відбулось відкриття першого магазину SPAR Express у Запорізькій області у смт. Веселе. Заклад  працює на умовах франчайзингу за адресою вул. Центральна, 125а. Його площа становить 65 м. кВ, для обслуговування покупців є дві каси.

Присутній відділ свіжої випічки та Food-to-Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки. А також, гаряча ароматна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.