#стандарти
2021-01-14
Загалом спрощений спосіб визначення конкурентної переваги можна сформулювати так: виробники, які вигідно реалізують свої товари, мають перевагу над суперниками, якщо покупці віддають перевагу саме їхній продукції. При цьому деякі переваги мають більшу цінність, ніж інші.
Зокрема для того, щоб конкурентна перевага стала стратегічно важливою, треба виконати три умови:
• покупці мають у...
2021-01-12
У стандарті CAC/GL 60-2006 (методичні вказівки CODEXALIMENTARIUS FAO-WHO) Комісія Кодексу аліментаріусу надає таке визначення простежуваності: «Простежуваність – можливість відслідкувати рух харчового продукту на визначених етапах виробництва, переробки та розповсюдження».
Водночас формулювання терміна «простежуваність» наводиться також і в стандартах Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), яка розглядає про...
2020-12-30
НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз небезпечних чинників і критичні контрольні точки) щороку набуває все більшої актуальності. Експорт вітчизняної харчової продукції на національний і європейський ринки неможливий без розробки та впровадження системи управління безпечністю.
Критична контрольна точка – це етап забезпечення «безпеки харчової продукції», на якому...
2020-12-21
Кожен власник прагне зробити свою компанію більш ефективною та прибутковою. Залежно від того, чим займається компанія, які операції для неї є ключовими, обираються інструменти для покращення її оперативної діяльності. Якщо це магазин, то йому, швидше за все слід зосередитися на оптимізації операційних процесів та якості надання послуг. Скоротити витрати і збільшити прибуток компанії – це ціль, яку ставить перед собою кожен керівник, який розвиває свій бізнес. Бажання оптимізувати витрати є...