На початку квітня у Львові відбулось відкриття SPAR експрес
На початку квітня у Львові відбулось відкриття SPAR експрес
2019-04-09

На початку квітня у Львові відбулось відкриття SPAR експрес площею 150 м. кВ за адресою вул. Личаківська 163. Торговий заклад працює за системою франчайзингу.

У SPAR експрес для покупців працює дві каси та є відділ Food to Go, в якому представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 12 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається в 4 торгових форматах: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.