У Луцьку відкрився ще один супермаркет SPAR
У Луцьку відкрився ще один супермаркет SPAR
2019-04-02

30 березня відбулось відкриття ще одного супермаркету SPAR у Луцьку за адресою вул. Соборності, 6.   

Торговий заклад працює у форматі SPAR, площею 210 м. кВ. Для покупців є відділ свіжої випічки, Food to Go та працює три каси.

У відділі Food to go представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою. Крім того у магазині працює фреш відділ зі свіжими овочами і фруктами.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з 12 777 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається в 4 торгових форматах: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.