У Зміїнці відкрився новий супермаркет SPAR
У Зміїнці відкрився новий супермаркет SPAR
2024-01-02

Наприкінці 2023 року поблизу Луцька відкрився новий супермаркет міжнародної мережі SPAR Тут можна придбати усе необхідне: від випічки до готових страв.

Міжнародна мережа супермаркетів SPAR активно розвивається в Україні. У 2023 році відкилося понад двадцять торгових закладів. Один з них у Зміїнці, в новому житловому комплексі U HOME за адресою Левадна, 9.

Торгова зала чимала – понад 300 метрів квадратних, тож тут можна обрати усе, що потрібно для родини. До речі, окрім традиційних кас є дві самокаси, що пришвидшує та спрощує покупки.

У супермаркеті працює власна пекарня, а також можна скуштувати лаваш з куркою та замовити піцу. З нагоди відкриття на неї діє спеціальна пропозиція – мінус 25% від вартості.

Також, тут діє система лояльності DRUZI, тож скориставшись карткою, чи додатком можна заощадити на покупках та накопичувати бонуси.

У новенькому супермаркеті зручна зона Food to Go, де можна випити кави та перекусити паніні, хот-догом, чи круасаном.

До речі, тут чималий відділ кулінарії, а тому можна заощаджувати час та обирати улюблені готові страви на обід, чи вечерю. Звісно, представлений широкий асортимент свіжого м’яса, який планують розширювати.

Також можна обрати свіжі овочі та фрукти. А також представлена ексклюзивна лінійка власної торговельної марки та власного імпорту.

Магазин працює з 7 ранку до 23 години за адресою: Зміїнець, Левадна,9, корпус 1.