Десятки тисяч людей взяли участь в ініціативі «Гривня для ЗСУ»
Десятки тисяч людей взяли участь в ініціативі «Гривня для ЗСУ»
2023-01-19

Мережі супермаркетів «Наш Край» та SPAR допомагають цивільним та військовим українцям з початку повномасштабного вторгнення. Так, у червні для гостей мереж започаткували благодійну ініціативу «Гривня для ЗСУ», протягом якої у 2022 році зібрали понад 800 тисяч гривень.

Зараз кожен українець прагне бути ефективним та допомагати армії, аби наблизити перемогу. Хтось перераховує частину заробітної плати, хтось виділяє час та волонтерить, хтось підтримує збори фондів. 

Тож у червні, в розпал війни, у мережах «Наш Край» та SPAR стартувала благодійна ініціатива «Гривня для ЗСУ», аби допомогти нашим військовим. 90% смертей військових стаються до того, як вони потрапляють у лікарню, тому надання домедичної допомоги на полі бою вкрай важливе. 

При наявності особистої аптечки, врятувати бійця може побратим або ж сам поранений. Тож усі зібрані кошти перераховуються у ГО «Технопарк «Центр медичних інновацій», яка займається формуванням аптечок й тактичних наплічників для військових.

Механіка ініціативи дуже проста – касир пропонує гостю «додати» будь-яку суму від однієї гривні у чек під час здійснення покупки. Це дуже простий та зручний спосіб підтримати військових та врятувати життя на полі бою. 

Так, за сім місяців 2022 року вдалося зібрати 812 856 гривень. Під час благодійної ініціативи 159 173 разів гості мереж зробили свій внесок. Участь взяли 46 570 українців, які роблять покупки у цих мережах. 

Найменша сума донату – 1 гривня, а найбільша – 1446 гривень. Це доводить, що навіть гривня здатна врятувати життя і будь-яка сума внеску – цінна.  

Участь в акції взяло 85 магазинів мереж супермаркетів «Наш Край» та SPAR. Партнери-франчайзі, які мають магазини на Житомирщині, Олександр Іванюк та Дмитро Богайчук запропонували щомісяця подвоювати суми, які донатять їхні гості. Тож особисто від них надійшла сума у розмірі 61 651 гривня. 

Наразі збір коштів триває, тож кожен охочий може додати свою гривню для нашої спільної перемоги.