Мережа SPAR у жовтні відкрила ще один торговельний заклад
Мережа SPAR у жовтні відкрила ще один торговельний заклад
2022-10-10

На початку жовтня відбулось відкриття нового магазину SPAR у м. Трускавець (Львівська обл.). Він працює на умовах франчайзингу у форматі «магазин біля дому».    

Розташований новий заклад за адресою вул. Мазепи,12, має площу 134 м кв та  2 каси.

У магазині є широкий асортимент товарів на щодень: напівфабрикатів власного виробництва, фруктів, молочної продукції, власного імпорту та товарів власної торгової марки від кращих європейських виробників. Також працює відділ свіжого м’яса та власна коптильня.

Незмінно, у наших магазинах присутній відділ Food to Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу: фірмові хот-доги, італійські паніні та великий вибір запашної випічки. А також, ароматна свіжозмелена кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.