Новий SPAR Express розпочав роботу наприкінці липня у Ужгороді
Новий SPAR Express розпочав роботу наприкінці липня у Ужгороді
2022-07-26

Ми прагнемо перемоги та віримо в ЗСУ і попри все продовжуємо працювати, розвивати економіку України і робити те, що вміємо найкраще, а саме – відкривати нові торговельні заклади.

Новий SPAR Express працює на умовах франчайзингу у м. Ужгород за адресою вул. Собранецька, 146. Його площа становить 188 м кв, працює  4-и каси. Окрім основної продукції – бакалії, молочних продуктів, фруктів та овочів, ковбасних та хлібобулочних виробів, - є Food-court де є широкий асортимент готових страв та напоїв для швидкого перекусу.

Широкий асортимент власного імпорту, Food-court із чудовим вибором сендвічів, паніні та запашною кавою – все це яскраво виділяє магазин SPAR від конкурентів.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.