Ми відкрили перший супермаркет SPAR під час війни
Ми відкрили перший супермаркет SPAR під час війни
2022-05-04

На початку травня ми відкрили перший супермаркет SPAR під час війни і віримо, що наші дії надихнуть багатьох підприємців знову інвестувати і розвивати економіку України. Магазин працює за системою франчайзингу. Про це можна дізнатись більше за посиланням http://bit.ly/37JhRVu

Торговельний заклад розпочав роботу у Чернівецькій області (с. Великий Кучурів, вул. Головна, 24а). Його площа становить 131 кв.м. Окрім основної продукції – бакалії, молочних продуктів, фруктів та овочів, , ковбасних та хлібобулочних виробів, - є відділи власної випічки, свіжого м’яса та риби. Присутня зона Food to Go де є широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу, сучасний кавовий аппарат із меленою ароматною кавою, навіть із кокосовим молоком за бажанням, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Також у новому магазині SPAR діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відслідковувати накопичені та витрачені бонуси й економити на наступних покупках, бачити історію покупок та отримувати персональні пропозиції.

Завантажити додаток DRUZI можна за посиланням https://druzi.cards

Сьогодні ми не тільки підтримуємо діяльність наших магазинів, а й відновлюємо розвиток мережі. Адже зараз існує істотна передумова для бізнесу зосередитись саме у західних регіонах, і тут ми, як ніхто, добре володіємо знанням ринку нерухомості, базою постачальників та головне – маємо надійних партнерів. Адже SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 49 країнах світу.