На початку грудня відкрились три магазини мережі SPAR
На початку грудня відкрились три магазини мережі SPAR
2021-12-08

На початку грудня відбулось відкриття трьох магазинів SPAR: у Харкові, Рівному та с. Сваричів (Івано-Франківська обл.). Нові торговельні заклади працюють на умовах франчайзингу.

У Харкові магазин знаходиться за адресою вул.Римарська, 20. Його площа становить 96 м кв, працює  2-і каси, є відділ кулінарії та зона Food to Go. Магазин працює цілодобово.

У Рівному новий заклад SPAR розташований за адресою вул. Міцкевича, 2, площа 160 м кв, а для обслуговування покупців працює 2-і каси і також є відділи кулінарії та Food to Go.

У с. Сваричів торговельний заклад розпочав роботу за адресою вул. Довга, 134-Г. Він має площу 150 м кв, на яких розташовані 2 каси, відділи власної випічки, м’яса та зона Food to Go зі свіжими паніні, круасанами та піцою.

Широкий асортимент власного імпорту, зона Food to Go із чудовим вибором сендвічів, паніні та запашною кавою – все це яскраво виділяє магазин SPAR від конкурентів.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.