Мережа SPAR зросла ще на чотири торговельних заклади
Мережа SPAR зросла ще на чотири торговельних заклади
2021-10-29

Наприкінці вересня та на початку жовтня відбулось відкриття чотирьох нових магазинів SPAR у форматі «магазин біля дому» на умовах франчайзингу.    

Торговельні заклади розпочали роботу у м. Київ, с. Сокільники (Львівська обл.), м. Харків та у смт. Перегінське (Івано-Франківська обл.).

У м.Київ магазин знаходиться за адресою вул. Раїси Окипної, 8, має площу 76 м кв та  2 каси.

У с. Сокільники новенький SPAR працює за адресою вул.Трускавецька,125. Його площа становить 83 м. кв., а для покупців встановлено 2 каси.

У м. Харків, за адресою вул. Ахсарова,11 теж розташувався наш торговельний заклад, площею 220 м. кв. та з 3-ма касами.

У смт. Перегінське магазин нашої мережі можна знайти за адресою вул.Сагайдачного,132. Його площа – 86 м. кв та працює 2 каси.

Незмінно, у наших магазинах присутній відділ Food to Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу: фірмові хот-доги, італійські паніні та великий вибір запашної випічки. А також, ароматна свіжозмелена кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.