Мережа SPAR у липні відкрила три нових магазини
Мережа SPAR у липні відкрила три нових магазини
2021-08-03

У липні нові магазини SPAR з’явились ще у трьох областях України: Волинський, Житомирській та Івано-Франківській.

У Волинській області мережа відкрила власний торговельний заклад у м. Камінь-Каширський, за адресою вул. Коніщука, 26. Його площа становить 110 м. кВ, для обслуговування покупців є дві каси. Присутній відділ свіжого м’яса та Food-to-Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів та італійських паніні. А також, гаряча ароматна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

У Житомирській області магазин площею 220 м. кВ. запрацював на умовах франчайзингу у м. Коростишів, за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 47. Для обслуговування покупців у закладі є три каси.

У Івано-Франківській області торговельний заклад відкрився у м. Ланчин на умовах франчайзингу, за адресою вул. Незалежності, 86а/1. Площа магазину становить 248 м. Кв, а для покупців працює 3 каси.

Також у нових магазинах SPAR діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відслідковувати накопичені та витрачені бонуси й економити на наступних покупках, бачити історію покупок та отримувати персональні пропозиції.

Завантажити додаток DRUZI можна за посиланням https://bit.ly/3vrRq0y

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.