На Волині відкрився ще один SPAR
На Волині відкрився ще один SPAR
2020-06-10

На початку червня відбулось відкриття нового магазину SPAR у смт. Ратне, Волинської обл., за адресою вул. Центральна,2-А.    

Працює новий SPAR на умовах франчайзингу. Торгова площа закладу становить 266 м. кВ. Для зручності покупців встановлено три каси та присутній м’ясний відділ, кулінарія та відділ власної випічки. Незмінно, у наших магазинах є відділ Food to Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу: фірмові хот-доги, італійські паніні та великий вибір запашної випічки. А також, ароматна свіжозмелена кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 300 магазинів, які діють у 48 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.