Мережа SPAR відкрила третій магазин у Хмельницькому
Мережа SPAR відкрила третій магазин у Хмельницькому
2019-11-12

9 листопада відбулось відкриття третього магазину SPAR у м. Хмельницький. Заклад працює на умовах франчайзингу за адресою вул. Зарічанська, 26. Його площа становить 120 м. кВ, для обслуговування покупців є дві каси.

Присутній відділ свіжої випічки та Food-to-Go де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу, а також великий вибір випічки. І звичайно, можна замовити гарячу запашну каву на місці або з собою.

Нагадаємо, що в Хмельницькому вже успішно працюють два магазини SPAR за адресами вул.Вінницька, 12 та вул.Інститутська, 10.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.