Мережа SPAR у вересні відкрила перший магазин у Бердичеві
Мережа SPAR у вересні відкрила перший магазин у Бердичеві
2019-10-08

У вересні відбулось відкриття першого магазину SPAR Express у м. Бердичів. Заклад  працює на умовах франчайзингу за адресою вул. Європейська, 3. Його площа становить 60 м. кВ, для обслуговування покупців є дві каси.

Присутній відділ свіжої випічки та Food-to-Go де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою. Крім того, у магазині працює фреш відділ зі свіжими овочами і фруктами.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.