У серпні мережа SPAR збільшилась на три магазини
У серпні мережа SPAR збільшилась на три магазини
2019-09-04

У серпні відбулось відкриття ще трьох магазинів на умовах франчайзингу: SPAR у м. Мукачево (Закарпатська обл.), площею 250 м. кВ та трьома касами, за адресою вул. Ярослава Мудрого, 98а, SPAR Express у с. Крихівці (Івано-Франківська обл.), площею 150 м. кВ та двома касами, за адресою вул. Данила Галицького, 67 та SPAR Полтава у с. Розсошинці за адресою вул. Перспективна, 8, площею 180 м. кВ та трьома касами.

У трьох магазинах для покупців є відділ свіжої випічки та Food-to-Go де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу популярних у всьому світі: фірмових хот-догів, італійських паніні та великий вибір випічки. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою. Крім того, у магазині працює фреш відділ зі свіжими овочами і фруктами.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.