Унікальний досвід покупок, який змінює індустрію
Унікальний досвід покупок, який змінює індустрію
2023-05-22

Віртуальні покупки поєднують у собі досвід покупки в магазині з перевагами онлайн-покупок, дозволяючи людям переглядати продукти з дому, одержуючи рекомендації та поради експертів. Наприклад, віртуальні покупки можуть дозволити клієнтам «приміряти» речі, накладаючи зображення на відео в реальному часі.

Цей вид продажу привернув увагу споживачів. Think with Google повідомляє, що 90% клієнтів кажуть, що зараз використовують або хотіли б використовувати доповнену реальність (AR) під час покупок. Це навіть допомагає компаніям із рекламою, оскільки ті, хто використовує в рекламі функції віртуальної та доповненої реальності, бачать на 94% вищий коефіцієнт конверсії.

Компанії можуть використовувати ці інструменти, щоб стерти межі між покупками в магазині та онлайн-покупками. Це може ще більше залучити клієнтів, оскільки не змушує клієнтів вибирати між зручністю онлайн-покупок і перевагами особистої покупки. Клієнти можуть досліджувати зовнішній вигляд продуктів перед покупкою, не виходячи з дому.

У деяких випадках можливості AR також можуть запропонувати додаткові переваги. Бренди меблів і домашнього декору все частіше використовують доповнену реальність у своїх додатках і на мобільних сайтах, щоб дозволити покупцям «розміщувати» предмети у своїх домівках. Навіть особисті покупки не можуть показати клієнту, як цей диван виглядає у його власній вітальні.

Іншою важливою тенденцією є зростання значення екологічної свідомості серед споживачів. Це означає, що компанії повинні розглядати можливості зменшення впливу їхньої діяльності на навколишнє середовище та розвивати сталий бізнес. Наприклад, вони можуть використовувати екологічно чисті матеріали, зменшувати використання пластикових упаковок, використовувати відновлювані джерела енергії та брати участь у програмах рециклінгу.

Крім того, зростання впливу соціальних мереж на споживачів стає ще однією важливою тенденцією. Компанії повинні активно використовувати соціальні мережі для залучення нових клієнтів та підтримки відносин з наявними. Вони можуть створювати відео-контент, запускати конкурси та пропонувати спеціальні пропозиції для підписників їхніх сторінок.

Нарешті, зростання значення відкритості та прозорості відносин між брендами та споживачами є ще однією тенденцією. Клієнти більш цінують компанії, які відкрито спілкуються з ними, надають чітку інформацію про свої продукти та послуги, а також діляться своїми цінностями та місією. Компанії можуть використовувати соціальні мережі та інші канали комунікації, щоб показати свою відкритість та залучити споживачів до свого бренду.

Крім того, зверніть увагу на роль соціальних медіа у вашій стратегії маркетингу. Соціальні медіа є одним з найефективніших способів залучення нових клієнтів, збереження існуючих та підвищення лояльності. Зокрема, соціальні мережі дозволяють створювати віртуальні магазини та рекламні кампанії з використанням AR та VR-технологій, що забезпечує вищу ефективність конверсії.

Також не забувайте про важливість аналізу даних та використання інсайтів для вдосконалення стратегії маркетингу та продажів. Віртуальні покупки та AR-технології дозволяють зібрати більше даних про клієнтів та їхні переваги, що дозволяє підвищити рівень персоналізації та вдосконалити стратегію продажів.

Нарешті, будьте відкриті до нових технологій та інновацій, що можуть полегшити та покращити процеси покупок та продажів. Світ швидко розвивається, і компанії, які швидко адаптуються до нових технологій та трендів, мають більші шанси на успіх.

Отже, віртуальний шопінг та використання AR-технологій стає все популярнішим серед споживачів та є ключовим трендом в індустрії продажів та маркетингу. Компанії, які активно використовують ці технології та швидко адаптуються до нових тенденцій, мають більші шанси на успіх та залучення нових клієнтів.

Будьте попереду сучасних тенденцій

Важливо знати, як зміна технологій змінює споживчий попит. Повернення звичайного бізнесу, розширення багатоканальних шляхів клієнта та потужність соціальних продажів є ключовими тенденціями, на яких варто зосередитися в наступному році.

Якщо ви готові зробити наступний крок, щоб скористатися цими тенденціями, скористайтеся інструментом аналітики, щоб зібрати дані з усіх своїх каналів, щоб з’ясувати, як і де клієнти взаємодіють із вашим брендом. Потім ви зможете створити персоналізований досвід, адаптований до конкретних клієнтів і платформ.

Керівниця проєкту інтернет-магазину «Наш Край» та SPAR  Тетяна МАРЧУК