Збірна України з легкої атлетики завершила чемпіонат Європи-2018 на 10 місці в медальному заліку
2018-08-14

Перемоги співвітчизників завжди надихають! SPAR Україна щиро вітає українських легкоатлетів, які вибороли на чемпіонаті Європи у Берліні (7-12 серпня) 7 нагород: 2 "золота", 3 "срібла" і 2 "бронзи"! А в таблиці за очками (де враховуються місця з 1 по 8) Україна посіла 7 місце. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Ось імена українських призерів в Берліні: «золото» на дистанції спортивної ходьби на 50 км виграв Мар’ян Закальницький; Аліна Цвілій стала срібним призером на дистанції спортивної ходьби на 50 км.; Сергій Никифоров виборов бронзову медаль у стрибках у довжину; Анна Рижикова взяла «срібло» в бігу на 400 м з бар’єрами; Наталія Прищепа стала чемпіонкою в бігу на 800 метрів; Ольга Ляхова виборола на 800 м «бронзу»;  Марина Бех посіла друге місце у стрибках в довжину, виборовши «срібло».

Чемпіонат відбувався за підтримки незмінного спонсора міжнародної торговельної мережі SPAR International, яка підтримує і заохочує активний та здоровий спосіб життя.

Наступний чемпіонат Європи з легкої атлетики відбудеться у серпні 2020 року в Парижі (Франція).